Image
Strona główna
IX Ogólnopolskie Zawody w Triathlonie Poziom Wyżej
Zapraszamy do zapozania się z krótką filmową relacją z naszych zawodów:)
 
IX Ogólnopolskie zawody w Triathlonie Poziom Wyżej dzięki!

Już po zawodach...

Dziękujemy uczestnikom za liczne stawienie się na starcie, a w naszych zawodach wzięła udział rekordowa liczba osób. Mianowicie 234 zawodników 16 czerwca ukończyło IX Ogólnopolskie Zawody Triathlonie Poziom Wyżej.

Dziękujemy także wolontariuszom, sponsorom oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji naszej imprezy. Dziękujemy mieszkańcom Lusowa i okolic za gorący doping dla zawodników, oraz wyrozumiałość w stosunku do powstałych utrudnień.

Sądzimy, że zawody te były najlepsze w całej historii triathlonu w Lusowie. A jaka jest wasza opinia? Weźcie udział w sondzie i wyraźcie swoją opinie o naszych zawodach.

Zobaczcie też start kategorii OPEN na naszym profilu na facebooku .

Na Akademii Triathlonu znajdą Państwo obszerną relację z naszych zawodów, aby przejść do artykułu kliknij TUTAJ.

Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki:

 Triathlon Dzieci
 OOM Eliminacje
 Wyścig OPEN
 Wyścig Sztafet


(fot GTT Diament)

DO ZOBACZENIA ZA ROK!

 
Trasy oraz wzór koszulki

IX Ogólnopolskie Zawody w Triathlonie coraz bliżej!

Już tylko dni dzielą nas od startu. Dziś mamy przyjemność zaprezentować trasy triathlonowe oraz oficjalną koszulkę naszych zawodów.
Trasy nie odbiegają znacznie od tych z poprzednich lat, a można przekonać się o tym klikając w odpowiednią zakładkę na naszej stronie lub TUTAJ .

Natomiast koszulka będzie w tym roku po raz pierwszy w historii Triathlonu w Lusowie "oddychająca".

Poniżej mogą państwo ją Państwo zobaczyć! Mamy nadzieję, że spodoba się Wam i będzie świetną pamiątką towarzyszącą w codziennych treningach, przypominając, że wyrzeczenia podjęte przez Was na rzecz pracy nad sobą opłacają się.

 

 

Temperatura wody w Jeziorze Lusowskim na dzień 13 czerwca wynosi 18 °C.

 
Komunikat organizacyjny

W związku z dużym zainteresowaniem startem w naszych zawodach i w celu umożliwienia udziału w zawodach większej liczbie amatorów i zawodników trenujących triathlon, po konsultacjach z trenerami i działaczami Wielkopolskiego Związku Triathlonu, wprowadziliśmy następującą zmianę:
1.Start kategorii młodzików ( UWAGA – WCZEŚNIEJSZA GODZINA STARTU) został połączony ze startem juniorów młodszych- eliminacje do OOM ( wyścig nr 2)
W wyniku przeprowadzonej zmiany otwieramy dodatkową rejestrację w kategorii MŁODZIK.
W tej chwili mamy 58 miejsc dla zawodników kategorii MŁODZIK. Zawodników kategorii młodzik , którzy nie znajdują się na liście startowej, a chcą wystartować w zawodach prosimy o PONOWNE wypełnienie formularza rejestracyjnego zamieszczonego na stronie ukslusowo.pl i uiszczeniu wpłaty w dniu zawodów na miejscu startu w sekretariacie zawodów. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Lista startowa w kategorii OPEN została uzupełniona zgłoszeniami zawodników którzy wcześniej dokonali wpłaty i została definitywnie zamknięta.

 

Dyrektor zawodów Borys Monastyrski
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 13 - 18 z 57
Dziś
8 Stycznia 2015
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Erhard, Mścisław,
Seweryn
Do końca roku zostało 358 dni.
Wyszukiwarka
Sondy
Jak oceniasz X Ogólnopolskie Zawody w Triathlonie?
 
Polub nas na facebooku!