Image
Strona główna
IX Ogólnopolskie zawody w Triathlonie Poziom Wyżej - zapisy czas zacząć!


16 czerwca 2012 roku na plaży w Lusowie zagoszczą już po raz 9 triathloniści, amatorzy i kibice. W niedzielę 11 marca zgodnie z tym co zapowiadaliśmy na naszym oficjalnym profilu na facebooku otworzyliśmy zapisy na nasze zawody.

Pod tym linkiem mogą Państwo zapoznać się z regulaminem IX Ogólnopolskich Zawodów w Triathlonie Poziom Wyżej!
Natomiast tutaj mogą Państwo zapoznać się z harmonogramem naszej imprezy.

Gdy wszystko państwo już zobaczą zapraszamy do zgłaszania się na zawody oraz informowania znajomych o zawodach.
Po zgłoszeniu się należy postępować zgodnie z instrukcją i wpłacić pieniądze na konto UKS Lusowo. Wszystkie dane i inne potrzebne informacje do przelewu zobaczą Państwo po zgłoszeniu się elektronicznie, lub klikając w zakładkę Kontakt na naszej stronie.

Mogą Państwo także dołączyć do wydarzenia na naszym profilu na facebooku, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Zapraszamy do startu!

 
Przekaż 1% podatku na rzecz UKS Lusowo


Szanowni sympatycy, kibice, rodzice zawodników UKS Lusowo!

Jak co roku liczymy na wasze wsparcie w postaci przekazania 1% podatku na organizacje pożytku publicznego. Przekazując 1% na rzecz SZS Wielkopolska wspieracie działalność naszego klubu.

KRS 0000028529

Pamiętaj! To zaledwie kwestia wypełnienia jednej rubryki w Twoim rocznym rozliczeniu, a Klub otrzyma dodatkowe środki finansowe!
Koniecznym warunkiem jest wpisanie w rubryce cel szczegółowy "UKS Lusowo".

 
Nabór do nowej grupy
W środę 1 lutego odbyło się zebranie rekrutacyjne dla rodziców dzieci w wieku 1 i 2 klasy szkoły podstawowej. Na zebraniu tym zostały omówione założenia, cele oraz sprawy organizacyjne dotyczące powołaniu nowej grupy młodych zawodników w naszym klubem.
Rodzice którzy są zainteresowani tym, aby ich dzieci rozpoczęli przygodę z triathlonem w UKS Lusowo, a nie przyszli na zebranie proszeni są o kontakt z Panem Borysem Monastyrskim pod numerem telefonu 501950796. Rozpoczęcie zajęć 1 marca(czwartek).
 
Gwiazdkowe Zawody Pływackie w Gnieźnie

W sobotę 17 grudnia uczestniczyliśmy w Gwiazdkowych Zawodach Pływackich organizowanych przez GOSiR Gniezno. Nasz Klub reprezentowali: Joanna Gabryielska, Jan Jabłoński, Łukasz Przyślewicz, Borys Nowakowski, Piotr Michalak, Wojciech Maciejewski, Wojciech Nowak, Bartosz Gabryielski, Igor Nowakowski, Maksymilian Rońda i Kamil Janas. 

Zawody odbyły się w bardzo przyjaznej, świątecznej atmosferze. Była to dobra okazja, aby sprawdzić umiejętności nabyte podczas treningów pływackich na dystansach sprinterskich. Triathloniści UKS Lusowo ścigali się kilkanaście razy w konkurencjach od 25m wybranym stylem do 100m stylem zmiennym. Było to kolejnym ważnym doświadczeniem w sportowym życiu naszych chłopców i dziewcząt. Padło mnóstwo rekordów życiowych.

W wyścigu masters na 200m stylem dowolnym wystartowali Piotr Michalak (senior) i Borys Monastyrski.

Oficjalne wyniki zawodów można zobaczyć(pierwsze 3) TUTAJ

Pełne oficjalne wyniki można zobaczyć TUTAJ .

Dziękuję Panu Piotrowi Michalakowi za pomoc w opiece nad zawodnikami w czasie zawodów.

Kolejne zawody pływackie odbędą się 5 lutego w Mogilnie.

Trener Borys Monastyrski

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 19 - 24 z 57
Dziś
8 Stycznia 2015
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Erhard, Mścisław,
Seweryn
Do końca roku zostało 358 dni.
Wyszukiwarka
Sondy
Jak oceniasz X Ogólnopolskie Zawody w Triathlonie?
 
Polub nas na facebooku!