Image
Strona główna
Komunikat
Dnia 9 maja przyjmowanie zgłoszeń do Triathlonu w Lusowie "Poziom Wyżej" w wyścigu "OPEN" zostało zakończone. Prosimy o niewypełnianie formularzy do innych wyścigów i niewpłacanie pieniędzy.

 
Plakat X Ogólnopolskich Zawodów w Triathlonie

Poniżej przedstawiamy plakat X Ogólnopolskich Zawodów w Triathlonie Poziom Wyżej! Plakat wykonał Przemysław Nowakowski.

 
Oficjalny fanpage UKS Lusowo na Facebooku ma 100 fanów

Na naszym fanpage na Facebooku jest już nas setka! Dziekujemy wszystkim sympatykom UKS Lusowo, za to że chcą być na bieżąco z najświeższymi informacjami prosto z naszego Klubu i zawodów! 

Dołącz i TY klikając "Lubię to", a nie ominiecie żaden news związany z X Ogólnopolskimi Zawodami w Triathlonie "Poziom Wyżej" jak i z UKS Lusowo.

 
Ogólnopolskie zawody w Triathlonie "Poziom Wyżej" garść informacjii

Witamy!
Na pewno duża część z was oczukuje z ustęsknieniem jakiś informacji na temat zawodów w Lusowie. W odpowiedzi na zainteresowanie umieszczamy dzisiaj regulamin oraz trochę informacji o naszych zawodach.

Będziemy suksesywnie umieszczać na stronie i na naszym profilu na facebooku kolejne wieści na temat X Ogólnopolskich Zawodach w Trathlonie "Poziom Wyżej". 


Harmonogram został już umieszczony na naszej stronie zgodnie z zapowiedzią na naszym profilu na facebooku zapisy ruszą już dziś o godzinie 20!

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 7 - 12 z 57
Dziś
8 Stycznia 2015
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Erhard, Mścisław,
Seweryn
Do końca roku zostało 358 dni.
Wyszukiwarka
Sondy
Jak oceniasz X Ogólnopolskie Zawody w Triathlonie?
 
Polub nas na facebooku!